Comodo Cleaning Essentials indir

Comodo Cleaning Essentials indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comodo Cleaning Essentials zararlı yazılım ve işlemlerden bilgisayarınızı koruyarak sistem optimizasyonuna katkıda bulunur.

Emniyet programlarıyla yakından tanıdığımız Comodo yeni programı Comodo Cleaning Essentials‘ı tanıttı. CCE kısaltmasıyla tanıtılan program zararlı yazılım ve değişken işlemleri engellemekle kalmayıp sistem optimizasyonu da yapabiliyor.

Sistem performansını düşüren etmenlerin başında sisteme sızan ve antivirüs programları tarafından bulunamayan zararlı yazılımlar geliyor. CCE kuytu dosyaları, zaralı tescil anahtarlarını, rootkitleri bulabilen güçlü bir antivirüs tarama özelliğine sahip. Hem taşınabilir bir program olduğu için her bilgisayarda kolayca kullanılabilir.

Yazılım zararlı işlemleri durdurmak ve zararlı yazılımları göz atmak için geliştirilmiş 2 esas teknolojiden meydana geliyor. KillSwitch ismi verilen teknoloji sistemi monitörleyerek potansiyel olarak zararlı gördüğü işlemleri durduruyor. Comodo yazılımlarından gelen tecrübeyle hazırlanan veritabanı tamamen bilgisayar en tehlikesiz çalışma performansına ulaşıyor. Zararlı yazılım tarama teknolojisi ile virüs, rootkit sanki herşey temizleniyor. CCE zeki ve kişiselleştirilebilir tarama teknolojisiyle bambaşka seçenekler sunuyor. Auto Run Analyzer aracı otomatik başlatma sorunlarını tarayarak zorunlu gördüğünde düzeltiyor.

İsterseniz Windows yönetimi için programdan takviye alabilirsiniz. “Tayin Yöneticisi” yerine CCE ile işlemleri, CPU benzeri değerleri görüntüleyerek yönetebilirsiniz. Istatistik Bilimi ve grafiklerle detaylı olarak gözlem yapabilirsiniz. Windows’un bazı ayarlarını onarma işini de güvenle Comodo Cleaning Essentials’a bırakabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi