Comodo Cloud Antivirus indir

Comodo Cloud Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comodo Cloud Antivirus bulut tabanlı bir antivirüs yazılımıdır

Comodo Cloud Antivirus, bulut bilişimin gücünü arkasına alarak kullanıcılara ayrıntılı bir virüs koruması sunan bir antivirüs programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ayrıntılarıyla bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bu antivirüs yazılımı virüs tarama ve virüs silme gibi herzamanki antivirüs işlemlerini bulut teknolojisiyle birleştirerek virüslerin tanımlanmasını kolaylaştırıyor. Comodo’nun kullandığı virüs tanımlama veritabanı bulut sistem üzerinde barınıyor ve bilgisayarınızdaki virüsler bu veritabanına erişip kullanılamaz ayla getiremiyorlar. Keza bu virüs tabanı ayrı virüs analiz motorlarının gücünü birleştiriyor. Bu sayede tek bir virüs tahlil teknolojisi yerine farklı inceleme sistemleri göre keşfedilen virüslere en çabuk şekilde müdahale edilebiliyor.

Comodo Cloud Antivirus bilgisayarınıza hakiki zamanlı koruma sunarken keza çevrimdışı hemde çevrimiçi tehditlere aleyhinde sizi koruyor. Bilgisayarınızdaki uygulamalar, servisler ve dosyalar sürekli olarka çözümleme ediliyor ve size korkutma bulunduğunda dikkat mesajları veriliyor. Bunun yanına program bir program veya dosya çalıştırılmadna önce birincil olarka onu sandbox içerisinde çalıştırarak test ediyor. Bu sandbox içerisinde çalıştırılan dosya ve programların davranışları izleniyor ve zararlı bir aktivite gerçekleştirirlerse bilgisayarınızda çalıştırılmıyorlar. Sandbox minik bir kavanoz gibi düşünülebilir. Dosyaları öncelikle bu kavanoz içerisinde çalıştırarak zararlı olup olmadıklarını görüyorsunuz ve korkutma tespit edildiğinde bu korkutma sadece kavanoz içinde kalıyor. Comodo Cloud Antivirus bu işi otomatik olarka yürütüyor.

Comodo Cloud Antivirus’ün virüs açıklama bilgi tabanını güncelleştirmeniz gerekmiyor. Bu veritabanı bulut üstünde kesintisiz güncel tutulduğu için otomatik olarak aktüel kalıyor. Yazılımın düşük sistem yüküne sahip olması ve kullanıcı dostu Türkçe bir arayüze sahip olması programın artı yönleri arasında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi