Comodo Disk Encryption indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gitgide Artarak büyüyen data hırsızlığına karşısında koruma karşılamak için farklı güvenlik düzeylerinde diskleri şifreleyen Comodo Disk Encryption ile bilgisayarınız çalınsa bile verilerinize kimse ulaşamayacak.

Bilgisayarınızda sıcacık kalmasını istediğiniz verileri sakladığınız diskleri şifrelemek için kullanabileceğiniz Comodo Disk Encryption bedava bir yazılım. Program diskleri farklı güvenlik düzeyleri için farklı şekillerde şifreliyor. Bu operasyon sayesinde bilgisayarınız çalınsa bile kuytu kalması gereken verilerinize bilgi hırsızları göre erişilemiyor.

Comodo Disk Encryption şifrelediği disklerin girişine koyduğu şifre ile ekstra emniyet önlemi alıyor. Gizlilik derecesini artmak için USB disk doğrulaması yoluyla USB belleğinizi anahtar vazifesinde kullanabiliyorsunuz. Bu doğrulama sonucu ama bu USB hafıza sisteme bağlıyken şifreli diske ulaşılabilir. Güvenlik derecesini en üstteki düzeye içeri almamak için şifreli diske keza parola ekleyebilir ayrıca de USB bellek ile düzeltme koyabilirsiniz.

Günümüzün en önemli suçlarından olan data hırsızlığına karşı kendini gözetmek veya bireysel bilgilerini kendine özel tutarak şifrelemek isteyen tüm kullanıcılar Comodo Disk Encryption’dan yardım alabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi