Comodo Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki bireysel bilgilerinizi ve dosyalarınızı gözetmek için bedava olarak kurabileceğiniz sağlam bir emniyet duvarı programı.

Windows’un kendi güvenlik duvarı eklentisini tatmin edici bulmuyor veya kolay yapılandırılabilir bir emniyet duvarı yazılımı bulamamaktan şikayet ediyorsanız, işte size hoş bir çözüm. Comodo Firewall profesyonel bir takım kadar hazırlanarak iyice bedava olarak kullanıma sunulan güçlü bir yazılım.

Sisteminizi iç ve dış ataklara karşısında korumak için kullanabileceğiniz bu çözüm, zararlı yazılım ve hacker saldırılarına karşı etkili. Kişisel bilgilerinizi korumak için ihtiyaç duyabileceğiniz bu emniyet duvarı yazılımı kolay yapısı ile size yardım etmek için elinden geleni yapıyor.

Özellikle kolay yapılandırılabilir ayarları ve kolay kullanıcı arayüzüyle uyarı çeken program ahenkli güncellemelerle en aktüel tehditlere aleyhinde kullanıcıları koruyor.

Öne Meydana Çıkan Özellikler

İnternet ataklarına karşı bilgisayar koruması. Bilgisayarda çalışan uygulamaları monitörleme. Fena niyetli yazılımları müdahale etme. Sandbox teknolojisi. Bulut (cloud) temelli davranış analizi ve listeleme.

 Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Ücretsiz

EKSİLER

Eksik özellik sunulması

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi