Comodo Internet Security indir

Comodo Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comodo Firewall ile Comodo Antivirus programının birleştirilmesi ile ortaya çıkan Comodo Internet Security ile bilgisayarınızı gözetmek için diğer programa gereklilik duymayacaksınız.

Dünyanın en iyi güvenlik duvarı programlarından birisi olarak görülen Comodo Firewall‘un ve tekrar Comodo göre geliştirilmiş olan Comodo Antivirus’un tek bir program içerisinde toplanması ile ortaya çıkan Comodo Internet Security ile bundan böyle internet güvenliğiniz için aidat ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Sisteminizi hacker saldırılarından koruyan Comodo Firewall ile bilgisayarınız dış saldırılardan korunurken, Comodo Antivirus ile de virüs yazılımlarına karşısında koruma sağlamış olursunuz. Bilgisayarınızı tamamen koruma özelliği sunan internet güvenliği programı ile virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, hackerlara karşı bedava bir kalkan sahibi olacaksınız.

Comodo Internet Security içerisinde barındırdığı 3 temel savunma sistemi ile bilgisayarınızı tam anlamı ile koruyabilecek ücretsiz bir yazılımdır.

Programı içerisindeki 3 temel savunma sistemi:

Ödüllü Comodo Firewall (Bilgisayarınıza girilmesini durdurmak için kullanabileceğiniz emniyet duvarı) Antivirüs yazılımı (Bilgisayarınıza bulaşabilecek virüslerden korunmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir antivirüs yazılımı) ProActive Defense (Trojan, keylogger, spyware, malware gibi zararlı yazılımların sisteminize girmesini alıkoymak için kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş bir emniyet arabulucu)

Son güncelleme ile programa eklenen yenilikler:

Viruscope: Bilgisayarınızdaki işlemleri kontrol ederek riskli bir operasyon yürütülmeye çalıştığında size sözde verir. Website filtreleme: İstediğiniz internet sitelerini kara listeye ekleyerek antre yapılmasıı engelleyebilir yada sadece müsade verdiğiniz sitelere giriş yapılabilmesini sağlayabiliyorsunuz. Arayüz güncellemesi: İlemleri daha süratli gerçekleştirmenizi ve bununla birlikte daha fazla veri alabilmenizi sağlayan yeni arayüz tasarımı Data koruma: Yeni data koruma özelliği doğruca çok önemli verileriniz sandboxta saklanarak, iyice gizlenir. Ve bir fazla geliştirme.

 Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi