Comodo PC TuneUp

Comodo PC TuneUp

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
49 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comodo PC TuneUp uygulamasıyla bilgisayarınızın çeşitli sorunlarını iyileştirerek performansını manâlı ölçüde artırabilirsiniz.

Comodo PC TuneUp uygulamasıyla bilgisayarınızın değişik sorunlarını iyileştirerek performansını önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Windows işletim sistemi, süre içerisinde yavaşlayabiliyor ve bilgisayarımızın performansı gittikçe azalabiliyor. Yüklenen uygulamalar, diskin dolması, emniyet sorunları, kayıt defteri sorunları gibi çoğu etken bilgisayarımızın performansını etkileyen nedenler arasında yer alıyor. Comodo PC TuneUp uygulaması da bu tarz bütün sorunları inceleme ettikten sonra zorunlu işlemleri uygulayarak bilgisayarınızın performansını artırabiliyor.

Açılış hataları, kapanma, uygulamaları çalıştıramama gibi Windows hataları, Windows emniyet ayarlarını analiz etme ve gerektiğinde geri doldurma, Windows kadar oluşturulan geçici dosyalar ve kusur raporları gibi değersiz dosyaları temizleme, Tescil Defteri sorunlarını çözme ve açılış süresini optimize etme gibi epeyce yardımcı özelliklere sahip olan Comodo PC TuneUp, Comodo imzası taşımasıyla güvenle kullanabileceğiniz bir optimizasyon uygulaması.

Dilekçe özellikleri:

Kritik Windows olaylarını çözme, Windows güvenlik ayarlarını tahlil etme, Önyükleme süresi optimizasyonu, Disk temizliği, Tescil defteri sorunlarını çözme.

İndir

49 kez indirildi