Confidential

Confidential

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
43 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Confidential, dosyalarınızı değişik renklere ve kategorilere göre etiketleyebildiğiniz bir dosya düzenleme programıdır.

Confidential, klasörleri etiketlemek, kolayca tasvir etmek ve bunları ekibinizle paylaşmak, senkronize etmek ve etiketlemeyi otomatikleştirmek için kullanabileceğiniz bir dosyalama programıdır.

Birçok ofis ortamında bundan böyle bir bilgisayar bulunmuyor olsa da dosya yönetimi her zamankinden daha kayda değer. bu nedenle, bilgisayarınızdaki belirtilmiş öğelere özel etiketler koymanız gerekebilir ve Confidential, bu etiketlemeyi şık bir şekilde yapabileceğiniz programların en başında gelmektedir.

Programın çalışabilmesi için başta bilgisayarınızda .NET Framework kurulu olması gerekmektedir. bununla birlikte Microsoft SQL Server LocalDB ve Office Runtime için Visual Studio Tools da tekrar kurulması gereken diğer uygulamalar olarak belirtilmiştir. İsmi geçen uygulamalar halihazırda bilgisayarınızda varsa Confidential’ı hemen kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın sade planlanmış ana menüsünde, uygulamak istediğiniz hemen her menüyü görebilirsiniz. Bu menüler aracılığıyla dosyalarınızı görebilir ve onlara farklı alanlara yönlendirilmiş etiketler atayabilirsiniz. Derhal yukarıda bulunan fotoğraflarda da rahatça görülebileceği gibi dosyanın sol daha aşağı köşesinde bulunan minik ve renkli etiketler tamamen, düzenli şekilde dosyalarınızı depolayabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte Dropbox, Google Drive, OneDrive gibi çoğu bulut hizmetle tabi olarak çalışabilen tatbik bir uçtan bir uca, iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ağlarda da bu etiketleme sisteminden faydalanmanız mümkün.

İndir

43 kez indirildi