CounterSpy indir

CounterSpy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sistem kaynaklarını zorlayan emniyet programlarının aksine Counter Spy ile bundan böyle bilgisayarınızı yavaşlatmadan casus yazılımlara karşı koruyabileceksiniz.

CounterSpy, enerjik bir spyware ve malwaresilme programıdır. Sistem kaynaklarını fazla zorlamadan çalışan bu anti ajan yazılımı doğru artık bilgisayarınıza sızmış olan casus ve yarı zararlı yazılımları bundan böyle kolayca temizleyebilirsiniz. CounterSpy’ı öteki casus koruma programlarından ayıran en manâlı özelliği sistem kaynaklarını fazla zorlamadan sistem taraması yapabilmesidir.

CounterSpy yeni versiyon özellikleri:

Tarama hızı artarken hafıza ve işlemci kullanımı azaltılmıştır. Kolay kullanıcı arayüzü ile sistem sağlığını peşine düşüp takip edebileceğiniz görsel grafikler geliştirilmiştir. Gelişmiş Rootkit koruması FirstScan özelliğine eklenmiştir. Active Protection özelliği casus yazılımların kopyalandığı ya da açıldığı durumları farkedebilecek kadar geliştirilmiştir.

Manâlı! Eğer diğer bir güvenlik programı ile CounterSpy’ı benzer anda kullanacaksanız CounterSpy’ın “Active Protection” özelliğini devre dışı bırakmanız sistem kaynak kullanımınızı zorlamamanız için faydalı olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi