Cover indir

Cover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cover, Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda çalışan ve Windows Store üzerinden edinilebilen bir çizgi roman okuyucudur.

Cover, bir nesil çizgi roman ve e-kitap okuyucudur. 

Windows Store ile birlikte birçok programı zahmetsizce bulabiliyor ve hemencecik bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz. Bunlardan bir parça başına olan Cover, kendisini bir çizgi roman okuyucu olarak tanımlıyor ve asıl odak noktasına çizgi romanları koyuyor. Yukarıda yer alan fotoğraflardan da rahatça görebileceğiniz gibi oldukça ahenkli bir arayüze sahip olan program, böylelikle sahip olduğunuz her içeriğe zahmetsizce erişmenize yarıyor.

CBZ/ZIP, CBR/RAR, 7Z/CB7, CBT, PDF, EPUB gibi metin formatlarının yanı sıra JPEG, PNG, GIF, BMP, WEBP gibi resim uzantılarını da gösterebilen Cover, birçok işinizi benzer anda görebiliyor ve bambaşka işler için de kullanılabiliyor. Dropbox ve One Drive desteği sunan program, bu vesile ile çizgi romanlarınızı bulut sunucularda saklamanızı ya da burada tuttuğunuz romanları hemencecik görüntülemenizi sağlıyor. Çizgi roman okuyucularının isteyebileceği onlarca öbür nitelik sunan Cover, e-kitap okumak isteyenler için de en iyi uygulamalardan bir her birine olarak mağazalardaki yerini alıyor.

İLGİLİ SORULAR

Android İşletim Sistemli Telefonumu Recovery Modda Nasıl Başlatırım? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi