CPUCores :: Maximize Your FPS indir

CPUCores :: Maximize Your FPS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CPUCores :: Maximize Your FPS oyunlarda daha yüksek performans elde etmenize yardımcı olan bir programdır

CPUCores :: Maximize Your FPS eğer bilgisayarınız yüksek grafik kalitesine sahip oyunları düşük performansla çalıştırıyorsa probleminizi çözebilecek bir oyun hızlandırma programı.

Steam üzerinden çalışan bir oyun performansı artırma aracı olan CPUCores :: Maximize Your FPS esas olarak Windows işletim sisteminizin ve Windows servislerinin işlemcinizi nasıl kullandığını kontrol ediyor. Normalde biz oyun oynarken Windows işletim sistemi arka planda çalışmaya devam ediyor ve muhakkak işlemler gerçekleştiriyor. Fakat ara sıra bu işlemlerin kullandığı sistem kaynakları nedeniyle oyunumuzda kasılmalar ve takılmalar yaşanabiliyor. İşte CPUCores :: Maximize Your FPS tamamen bu kasılma ve takılmaları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

CPUCores :: Maximize Your FPS, herhangi bir oyunu çalıştırdığınızda Windows’u işlemcinizin tek çekirdeğini kullanmaya zorluyor. Ardından ise arka planda çalışan Windows hizmetleri denetleniyor ve işlemci kullanımını yükselten ve zorunlu olmayan servisler kısıtlanıyor. Son adımda ise anahtar Windows işlemleri tespit ediliyor ve bu işlemler izole edilerek bilgisayarınızın sağlıklı çalışması sağlanıyor.

CPUCores :: Maximize Your FPS, eğer mobil işlemciye sahip bir dizüstü bilgisayar veya eksik çekirdekli işlemci kullanan bir masaüstü bilgisayar sahibiyseniz gözle görülür bir ayrım yaratabilir. Lakin yüksek çekirdek sayısına sahip bir bilgisayara sahipseniz ve zaten oyunlarda iyi performans yakalıyorsanız size herhangi bir katkıda bulunmayabilir. Programın geliştiricisi yüksek seviye işlemcilerde herhangi bir kazanç görülemeyeceğinden ötürü programın bu sistemlerde kullanılmasını öğüt etmiyor.

CPUCores :: Maximize Your FPS’i kullanabilmeniz için bilgisayarınızın şu en az sistem gereksinimlerine sahip olması gerekiyor:

– 64 bit Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 işletim sistemi

– Herhangi bir çift çekirdekli işlemci

– 1 GB RAM

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

46 kez indirildi