CROSS DJ indir

CROSS DJ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sadece müzik listeleri oluşturmak size yetmiyor bununla birlikte bu listeleri efekt ve geçişlerle renklendirmek istiyorsanız amatör ve profesyonel DJ’lere hitap eden CROSS DJ’i deneyebilirsiniz.

CROSS DJ müziklerinizi klavye, mouse veya DJ MIDI controller ile yönetmenizi sağlar. Uygulama kolaylığını ön planda tutan yazılım bunu elverişli arayüz tasarımına yansıtmış.

CROSS DJ iyi bir medya yönetimini karşılamak için albüm görsellerini ve etiketleri düzenlemenizi sağlıyor. Yeni çalma listeleri yaratarak düzenleyebilir ve seçtiğiniz şarkıları programın otomatik miks özelliğiyle dinleyebilirsiniz. CROSS DJ harici disklerdeki müzik arşivlerinizi de çalma listenize ekleyebilir. Programın en manâlı özelliklerin biri ise iTunes ile entegre olarak çalışabilmesi. Amatör veya profesyonel olarak DJ’liğe merakı olan kullanıcılar çalma listeleri sıralamak, yeni ses efektleri keşfetmek için programdan yararlanabilir.

Öne Çıkan Özellikler

iTunes entegrasyonu. 3-band equalizer. Bütün popüler ses formatları destekler. Multiple pitch range (4%, 6%, 8%, 16%, 32%, 100%) CUE Point trigger  Kayıtlar bilgilerini planlamak için gelişmiş araçlar. Otomatik ya da manuel ses efekt seçenekleri. Beatgrid ve görsel senkronizasyon aracı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi