Cut the Rope indir

Cut the Rope indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows 7 için hazırlanan, durum çubuğunuza ikon olarak eklenen, IE9 ve IE10 tarayıcılarınızda oynayabileceğiniz popüler Cut The Rope canavar besleme oyununun kısayol eklentisidir.

Cut The Rope, 2010 yılında rus bir yazılımcı olan Semyon Vionov göre hazır. Zeptolab firması tarafından geliştirilen, Pixel Lab firması göre desteklenen bulmaca oyununda, “Om Nom” isminde kurbağa yarı yeşil bir canavarı beslemeye çalışıyorsunuz. Fizik kurallarının işlediği oyunda canavarınıza besinini ulaştırmak için mesnetlenmiş noktalara ast ipler, havada uçuşan baloncuklar ve bütün bu hareketli sistemde kullandığınız cihaza alt olarak farenizle ya da parmak hareketinizle ipleri kesmeniz, baloncukları patlatmanız gerekiyor. 25 seviyeden oluşan oyunda her seviyede yeni objeler ve bonus bölümleri yer alıyor. Oyunun sadece Internet Explorer için yeni ve özel seviyeleri hazır olduğu belirtiliyor.

İndireceğiniz dosya Windows 7 yüklü bilgisayarınızın şart çubuğuna minik bir canavar ikonu ekleyerek, oyuna zahmetsizce ulaşmanızı sağlamaktadır. Oyunu oynamanız için IE9, IE10 tarayıcınızın bilgisayarınızda yüklü olması gerekemektedir. Hem oyunu HTML5 destekleyen tüm çağdaş browserlar Chrome, Firefox ve Safari üzerinden Cuttherope.ie adresine girerekte oynayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi