Cyber Dust indir

Cyber Dust indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
58 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cyber Dust, mesajları otomatik olarak silebilen Snapchat güya sisteme sahip bir hemen olan mesajlaşma uygulaması.

Cyber Dust, ister arkadaşlarınızla isterseniz de dünya genelinde insanlarla sohbet ederken mesajlarınızın kesin bir süreden sonra otomatik silinmesini sağlıyor ve mobilin yanı sıra Windows 10 tablet ve bilgisayarlarda da kullanılabilen bir başvuru formu.

Windows platformunda evrensel uygulamalar aralarında bulunan Cyber Dust, rehberinizdeki veya dilediğiniz bir kişiyle tehlikesiz olarak mesajlaşmanızı karşılayan, Snapchat ile aynı sisteme sahip bir başvuru formu. Snapchat’e benzerliğiyle öne çıkan ücretsiz mesajlaşma uygulaması yazdığınız mesajları 30 saniyeden sonra otomatik olarak siliyor. Bu Vesile Ile sohbetten daha sonra mesajları silmek için uğraşmanız gerekmiyor. Natürel ama mesajlarınızı okuyan meraklı birileri de varsa hayal kırıklığına uğruyor.

Bedava üyeliğinizi oluşturarak kullanabileceğiniz Cyber Dust uygulaması mesajın ekran görüntüsünün alınabilmesi olasılığını kısmen ortadan kaldırıyor. Mesajı alan birey ekran görüntüsü aldığı süre anlık olarak bildirim alıyorsunuz. Bildirim ekranında mesajı gönderen ve alan kişinin kim olduğu gösterilmiyor.

Anlık mesajlaşma uygulamalarında standart haline gelen emoji, etiket, resim ve video ekleme seçeneklerini bünyesinde barındıran Cyber Dust ile farklı şekillerde mesajlaşabiliyorsunuz. Birebir, grup halinde (maksimum 100 birey sınırı getirilmiş) ya da toplu mesaj seçenekleriniz mevcut.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

58 kez indirildi