CyberGhost VPN indir

CyberGhost VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CyberGhost VPN, internet üzerinde anonim olarak gezebilmeniz ve engelli sitelere antre yapabilmeniz için gerliştirilen güçlü bir VPN programıdır.

CyberGhost VPN, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internet üzerinde anonim olarak sörf yapabileceğiniz bir VPN programıdır. bununla beraber program yardımıyla internet üstünde uygulanan herhangi bir kısıtlamaya veya yasaklamaya takılmadan istediğiniz tüm web sitelerine sınırsız erişim elde etme şansına da sahipsiniz.

SSL şifreleme sistemine dayanan OpenVPN protokolü altında çalışan program, güvenli özel sanal sunucular üzerinde çalışarak bütün data transferinizi, bireysel bilgilerinizi ve konumunuzu gizler. Bu sayede internet üzerinde anonim olarak sörf yapabilmenize ihtimal sağlar.

Programı kullanabilmek için kendinize ait bireysel bir kullanıcı hesabı oluşturmanız ve oluşturmuş olduğunuz kullanıcı hesabıyla program üzerinde giriş yapmanız gerekmektedir. Bedava olarak kullanıcı hesabı oluşturabileceğiniz CyberGhost VPN, epeyce kolay bir kayıt adımını kullanıcılara sunmaktadır.

Epeyce sade, çağdaş ve basit kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde kendi kullanıcı hesabınızla oturum açmanızın gerisinde, giriş gerçekleştirmek istediğiniz ülkeyi ya da IP adresini seçerek “Connect to VPN” butonuna tıklayarak zorunlu temas ayarlarını yapabilir ve VPN sunucuları üzerine bağlantı kurarak anonim olarak sörf yapmaya başlayabilirsiniz.

Spiker listesi üzerinden istediğiniz herhangi bir ülke üzerinde yer alan VPN sunucularından bir adam başına seçerek, o ülkenin sunucuları üstüne emrindeki bir şekilde internet üstünde gezebilirsiniz. Bu noktada Türk kullanıcıların Almanya tabanlı sanal sunuculardan bir tanesini seçmeleri çok daha seri ve güvenilir bir şekilde internet üstünde gezinmelerine olanak sağlayacaktır.

VPN sunucularına bağlantı kurmanızın arkasından, programın asıl ekranı üstünde yeni IP adresinizi ve o an bulunduğunuz yeni konumu görüntüleyebilirsiniz. Arkasından interneti özgürce ve güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternet bağlantınızı fazla daha güvenli bir ayla getiren CyberGhost VPN, otomatik olarak tarayıcı geçmişini ve çerezleri siler, parola doğrulamalarını denetler, yönlendirilmiş e-posta trafiğini izler.

Engelli ve yasaklı sitelere özgürce girebilmek, kişisel data ve data hırsızlığının önüne geçebilmek, internet güvenliğinizi bir üst düzeye çıkarmak ve anonim olarak gezinmek isteyen tüm internet kullanıcılarına etkin bir çözüm sunmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi