DAEMON Tools Lite indir

DAEMON Tools Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zortam Mp3 Media Studio, sahip olduğu özelliklerlerle müzik arşivinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Zortam Mp3 Media Studio içerisinde çoğu özelliği barındıran dinç bir MP3 yazılımıdır. Kendinize bir MP3 arşivi oluşturabilir. MP3’lerinizi şarkıcı ve albüm namına tarafından gruplandırabilirsiniz. “CD Ripper” özelliği baştan sona internet üzerinden albüm kapağını ve MP3’lerin orjinal isimlerini indirebilirsiniz.

MP3’lerinizi gelişmiş bir şekilde düzenleyebileceğiniz, ses CD’lerinizden CDDB (Internet Compact Disc Database) kullanarak MP3 ve WAV formatına sıkıştırma yapabilen, ID3 editörü olarak kullanabileceğiniz (ID3v1 ve ID3v2 etiket), MP3 formatındaki müzik dosyalarınızı WAV formatına dönüştürebilen, M3U Playlist (Playlist yönetimi) yönetimi yapabileceğiniz, MP3 müzik dosyalarının isimlerini değiştirebileceğiniz, benzer isimdeki MP3 müzik dosyalarını arayabileceğiniz, MP3’lerinizi arşivleyebileceğiniz çok kapsamlı bir müzik yazılımıdır. Yazılımı kullanarak, MP3 müzik dosyalarınızın ID3 etiketine, şarkı sözleri ve resimler ekleyebilirsiniz. MP3 dosyalarınızın ID3 etiketi ile dosyalarınız üzerinde her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Özellikleri:

Çalma listesi düzenleyebilirsiniz. İnternetten şarkı sözlerini indirebilirsiniz. MP3`lerin ses seviyesini normalleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. WAV/MP3 ve MP3/WAV arası transformasyon yapabilirsiniz. MP3’leri CD`ye yazdırabilir. ID3 Etiketleri düzenler. MP3 kütüphanesi oluşturabilir. Müziklerinizi oynatabilir ve arattırabiliriniz. MP3`lere karaoke ekleyebilirsiniz. ID3 etiketlere şarkı sözü ve fotoğraf ekleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

40 kez indirildi