Data Guardian indir

Data Guardian indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızda kimsenin erişmesini istemediğiniz veriler kayda geçirmek istiyorsanız Veri Guardian yazılımını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kimsenin erişmesini istemediğiniz veriler kayda geçirmek istiyorsanız Veri Guardian yazılımını kullanabilirsiniz. Bu yazılım, 448 bit Blowfish şifrelemesiyle güvenli bir veri tabanı uygulamasıdır. Bilgi Guardian ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. Mesela, adres defteri, alıcı bilgi tabanı, Noel alışveriş listesi, gezi ve parola yöneticisi veri tabanı oluşturabilirsiniz ya da Notepad ve sanki amaçlar için çoklu veri tabanları yaratabilirsiniz.

Sınırsız tescil, koleksiyon ve alanlar yaratmasıyla Bilgi Guardian en tehlikesiz verilerinizi saklar. Bu kayıtlara resimler ekleyebilirsiniz. Keza kayıtlarda bulunan telefon numaralarını doğrudan arayabilirsiniz. Bunların yanına herhangi bir düz metin dosyasını sanal olarak alabilir ve onu özel alanlara eşitleyebilirsiniz. Data tabanlarını senkronize etme niteliği de bulunan bu yazılım dilekçe aktivitesini de kaydeder. Hizmetlere otomatik olarak giriş yapabilir, enerjik olarak kullanıcılara özel algoritmalara dayalı parolalar oluşturabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi