DaVinci Resolve indir

DaVinci Resolve indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DaVinci Resolve ile video projelerinizdeki kurgu ve renk düzeltmesi gibi ayarları profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

DaVinci Resolve uygulamasıyla film, video klip vb. projelerinizdeki kurgu ve renk düzeltmesi gibi ayarları profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Windows işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz DaVinci Resolve uygulaması profesyonel anlamda özellikler sunuyor. Hollywood’un en enerjik renk ayarlama yazılımı olarak sunulan gerçekte kurgu, çoklu kamera düzenleme ve renk düzeltmesi gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Onlarca düzenleme ve ayarlama aracı, sezgisel kontroller, baştan transfer efektleri, ekran metin düzenleme ve ResolveFX eklentileri gibi işlevler sunan başvuru, profesyonel projelerinizde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güçlü bir kurgu uygulaması diyebilirim. Post-prodüksiyon yani üretim sonrası işlerde 1984 yılından beri kullanılan DaVinci Resolve yazılımını bu alanda profesyonel olarak çalışan biriyseniz kullanmanızı öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

40 kez indirildi