DeepSound indir

DeepSound indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DeepSound, ses dosyalarını şifreleyebileceğiniz ve şifrelenmiş ses dosyalarını açabileceğiniz başarılı bir programdır.

Epeyce başarılı bir steganografi arabulucu olan DeepSound, ses dosyaları içerisinde bulunan şifreli verileri çözmek ve ses dosyalarınızın içerisine şifreli veriler eklemek için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır.

Eski Yunanca’dan gelen steganografi kelimesi gizli yazı anlamına gelmektedir ve bir bilgiyi saklama bilimine bahşedilen addır. Steganografi’nin olağan şifreleme işlemlerine tarafından en büyük avantajıysa, bilgiyi görebilen kişilerin gördüğü şeyin içerisinde rahat bir bilgi olduğunu farkedemiyor olmasıdır.

Bu tanımın arkasında da anlayabileceğiniz üzere DeepSound, ses dosyaları içerisine kuytu verilerinizi saklamanıza ihtimal karşılayan bedava bir yazılımdır.

Program yardımıyla sadece WAV ve FLAC formatındaki ses dosyalarının içerisine verilerinizi gizleyebiliyorsunuz veya benzer şekilde gizlenmiş verileri açığa çıkartabiliyorsunuz.

aynı zamanda ses CD’leri içerisinde bulunan dosyaları da işleyebilen DeepSound, şifreleme için popüler AES algoritmasını kullanmaktadır.

Kendi alanında benzersiz yazılımlar aralarında yer alan DeepSound, fazla alternatifi olmaması nedeniyle de mutlaka denenmesi gereken bir programdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi