Depeche View Lite indir

Depeche View Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Depeche View Lite programını kullanarak zahmetsizce tüm yazı dosyalarınızı tek bir döküman içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Depeche View Lite programı, Windows bilgisayarlarda kullanabileceğiniz acayip yazılımlardan bir adam başına ve esas olarak klasörleriniz içerisinde bulunan yazı dosyalarını tek bir ekrandan görebilmenizi sağlıyor. Yani bir klasörü seçtiğinizde, içerisinde bulunan tüm yazı dosyalarını benzer anda daha alçak alta açıyor ve böylece hepsinde birdenbire düzenlemeler yapabiliyor, peşinde kaydedebiliyorsunuz.

Programın desteklediği formatlar aralarında şunlar yer alıyor:

PDF TXT PHP HTML

Özellikle yazı dosyalarından arşivlere sahip olanların kullanabilecekleri program, yazılar üzerinde şartların değişmesi yapmanızı, arama yapmanızı, belirlenmiş yerleri işaretlemenizi ve bu nedenle çözümleme yapmanızı daha da basit ülkü getiriyor.

Bunun yanında, PHP ve HTML desteklemesi sayesinde kod yazanların da ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Hangi kodun hangi dosya içerisinde yer aldığını yalnızca bir arama ile bulabilir, böylece istediğiniz tasarım ve programlama kodlarını derhal kopyalayabilirsiniz.

Lite versiyonu bin adet dosyaya değin takviye sunuyor ama Pro sürüme geçiş yaparak daha fazlasını benzer anda açabilir, hem sıkıştırılmış dosyaların içeriklerinin de yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi