DesktopGate indir

DesktopGate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çalışanların anlık olarak izlenmesini ve aktivitelerinin tescil altına alınmasını karşılayan DesktopGate, uzak erişim imkanı da sağlıyor.

Bilhassa çalışanların uzaktan izlenmesi için geliştirilmiş takip yazılımı DesktopGate, verimliği artıran özelliklere sahip. Uzaktaki ofis bilgisayarlarını denetlemek, kayıt altına edinmek, ve geçmişini raporlamak için DesktopGate tercih edilebilir.

İşletmede çalışan sayısı ne olursa olsun DesktopGate, yöneticilerin çalışan bilgisayarlarını ister anlık olarak ister geçmiş kayıtlarından peşine düşüp takip etmesini sağlar. Geçmişe dönük raporlar eskiye dönük kayıtların incelenmesini sağlar. Özellikle veri gizliliğinin ön planda olduğu şirketlerde yapılan her nesil işlemin peşine düşüp takip edilebilmesi açısından da program önemli bir yere sahip. Çalışanların ziyaret ettiği siteler, anlık sohbet program kayıtları, portatif medya işlemleri, çalıştırılan uygulamalar kayıt altında tutulur.

Programın tuttuğu arşiv filtrelenerek çalışan verimliliğiyle ilgili ölçümler yapılabilir. Kimin hangi uygulamalarla çalıştığı, internette geçirdiği süreler verimlilikle ilgili çalışmaların verilere dayanılarak yürütülmesini sağlar. Yöneticiler ofis içinden ya da dışından bilgisayarlara uzakta erişebilir. Bu işlemle uzakta montaj ve akort etme işlemleri yapılabileceği gibi çalışanlar farkında olan olmadan takip edilmeleri sağlanabilir. Yerel ağ ya da internet üzerinden tüm bilgisayarlar tek pencereden görüntülenebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi