Dev Secure indir

Dev Secure indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Reklam arıtma, performans artırma ve zeki güvenlik programı

Fena amaçlı yazılım ve virüslere karşısında geliştirilen Dev Secure bizileri USB, CD ve kart girişleri gibi dış aygıtlara karşı güvenlik kalkanı ile gerçek zamanlı olarak korur. Tüm tehlikelere karşı müdahalede bulunduğu gibi, kuytu olarak hareket eden Autorun, Musallat ve Ceko gibi exe, virüs ve solucanları saptama ederek bütün koruma sağlar.

Dev Secure Öne Çıkan Özellikleri:

Fazla çabuk montaj & Otomatik tarama:

30 Sn’lik montaj süresi ve temiz bir karşılama ekranı ile kullanıma hazırdır! Kurumsal büyük firmalar için de özgün bir fayda. Kaldırması da kurulması değin hoşnut edici bir hızdadır.

En Fazla sistem gereksinimine gereksinim duymaz, teçhizat ve anlık sistem hızına göre kendini otomatik ayarlar:

‘Otomatik optimize’ ismiyle öne çıkan bu özellik bir uçtan bir uca her sistemde en iyi verimlilikle çalışır.

8 Mb. boyutu ve kurulduktan sonradan takriben 10 mb boyutuyla sistemde az yer edinen Antivirüs!

Genel anlamda antivirüsler sistemde sıradan 250 Mb yer kaplarlar. Keza süratli keza de az yer kaplamasıyla beklentinizden çok fazlasını sunar.

Ağ güvenliğinde kuvvetli.

Zararlı ağları tespit ve Otomatik ağdan düşürme özelliği. Hackerların oluşturduğu ağ tuzaklarını tespit eder ve iletişim kurulmasını engeller.

Tarayıcı Koruma Kalkanı.

İnternet tarayıcılarının ayarlarını bozan virüsler en fazla bulaşan zararlı türlerindendir. Dev Secure fazla sayıda tarayıcıyı destekleyen modülleri ile Belli Başlı sayfa ve arama motoru gibi önemli ayarların değiştirilmesini engeller. Fena eklenti ve ast uygulamaları saptama eder. Kullanıcılara büyük bir özgürlük ortamı sunar.

USB Virüslerini Anında Saptama & Data Kurtarma.

Oldukça yaygın olan ve popülaritesi hiç azalmayan en gözden düşmüş tehditlerdendir. Dosyalara ulaşılmasını engelleyen ve data kayıpları yaşatan çeşitleri olan bu tehditler için Dev Secure biçilmiş kaptan. Bir kullanıcı dostu gibi çalışır ve bellek takıldığı lahza güvenli tarama gerçekleştirir! zarar görmüş verileri pak bir raporlama özelliği ile kullanıcıya sunar.

Fidye yazılımlarında etkili!

CryptoLocker olarak ta tanıdık bu zararlılar sistemdeki dosyaları şifreleyerek büyük zararlar verebilmektedirler. Dev Secure, akıllı algoritması ile veritabanında belirtilmiş olmayan fidye yazılımlarını bile değil edebilme gücüne sahiptir. Teknolojinin hayata pozitif faydası esas ilkesine yönelik üreticinin üstünde en fazla durduğu ve alıngan olduğu bir konudur.

Ezber Bozan Zeki Algoritmalar.

Dev Secure kullanmaya alışageldiğimiz bütün antivirüslerden daha farklı çalışır. Suni akıl temellidir. Bu yüzden yüzlerce mb’lık imza veritabanlarına tabi kalan yazılımlardan sezgisel çalışır.

Keza bu özelliklerede sahip;

Emniyet Damgası Özelliği! – Emniyet durumunu her dahim denetim imkanı verir. Bütünleşik 64 Bit Montaj – Akıllı montaj sihirbazı! Geniş spiker bağlantısı. – Toplam 5 sunucu üzerinden gerçekleşen kapsamlı güncelleme denetleyicisi. Sistem Temizlik ve Hızlandırma. – Bir antivirüsten fazlası! Sistem dostu. Reklam değil! Sınırsız ve özgürlük tatbik. Gereksiz mesajlarla rahatsız etmez / Tercihe tarafından sürümler.

ARTILAR

Süre limiti olmadan kullanabilme

USB ve reklam virüslerine aleyhinde özel koruma

Virüslere derhal müdahale

Otomatik güncelleme

Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş olması

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

35 kez indirildi