Develop Folder Locker indir

Develop Folder Locker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kolay dilekçe özellikleri ve transparan arayüzüyle dikkat çeken Develop Folder Locker ile bireysel dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Develop Folder Locker dosya ve klasör saklamak için geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Kullanıcılar bilgisayarlarında farklı türlerde dosyalar saklamakta. Bu dosyaların gizliliği büyük önem teşkil ediyor. Özellikle ansızın fazla kullanıcı tarafından kullanılan bilgisayarlarda emniyet faktörü daha da öne çıkıyor.

Kişisel dosyalarınızı sakladığınız klasörünüzü saklamak için kullanabilecğeiniz Develop Folder Locker kolay arayüzüyle dikkat çekiyor. Program amacına karşın olarak tasarlanmış ve gereksiz herhangi bir teferruat barındırmıyor. Bu özelliği ile özellike esas düzey kullanıcılara hitap etmekte. USB Koruması ile size üstteki düzey emniyet sağlar. USB’nizi Anahtar gibi kullanabilir, bilgisayarınıza bağlıyken program çalışır, emrindeki değilken çalışmaz.

Görevini son derece iyi bir şekilde yerine getiren Develop Folder Locker, üst seviye özellikler arayan kullanıcılara hitap etmeyebilir. Ama temel seviyedeki kullanıcılar bu programı yararlı bulacaktır. Siz de bilgisayarınızda bireysel dosylarınızı saklıyor ve başkaları kadar görülmelerini istemiyorsanız Develop Folder Locker’ı denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi