DeviceLock indir

DeviceLock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DeviceLock ile bilgisayarınızdaki bütün girişlerin güvenliğini sağlayabilir ve bilgisayarınıza tabi olan aygıtların kullanımını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Antivirüs, güvenlik duvarı gibi emniyet yazılımları sizi ve bilgisayarınızı açıklanmış bir yere değin koruyabilir. Lakin bilgisayarınızdaki verilerin ve sisteminizin bütün anlamıyla güvenliğini karşılamak istiyorsanız bilgisayarınızdaki girişlerini de teftiş aşağı tutmanız gerekir. USB portların güvenliğini sağlayan bir program, bilgisayara aktarılacak tüm dosyalar için yetki şifresi seve seve bilgisayar yöneticisinin haberi olmadan bilgi transferi yapılmamasını sağlıyor olsa da diğer port’larda emniyet sağlayamadığından güvenlikte eksiklikler olabiliyor.

DeviceLock bilgi güvenliği konusunda bütün bir çözüm olarak karşımıza çıkan profesyonel bir cihaz teftiş yazılımı. Tıpatıp öteki data girişini süzen programlar gibi DeviceLock‘ta sistem yöneticisinin şifresi üzerinden çalışıyor ve bütün kullanıcılara kısıtlamalar getiriyor. İsterseniz bütün USB, CD/DVD, FireWire, WIFI ve Bluetooth girişlerini kapatabiliyor, bilgisayarınıza izniniz olmadan hiçbir verinin transfer edilmemesini veya bilgisayardan bilgi alınmamasını sağlayabiliyorsunuz.

Program içerisindeki ajanda sistemi doğruca bilgisayarınızdaki bütün girişlerin hangi zamanlarda açık kalacağını ve ne zamanlarda kilitleneceğini de istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Eğer bilgisayarınızdaki paralel ve hızlı girişleri hiç kullanmıyorsanız program aracılığı ile bunları kapatabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi