DHMİ Genel Müdürlüğü indir

DHMİ Genel Müdürlüğü indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DHMİ Genel Müdürlüğü Windows 8 uygulaması ile 50’den pozitif havalimanının anlık olarak uçuş bilgilerine ve hava durumuna ulaşabilirsiniz.

DHMİ Genel Müdürlüğü, Windows 8 tablet veya bilgisayarınızdan uçuşları hemen olan olarak takip edebilmeniz için geliştirilmiş resmi bir uygulama. Yalnızca uçuş numarasını yazarak uçağın inip inmediğinden rötar ya da iptal durumu olup olmadığına dek epeyce ayrıntılı bilgiye hemen ulaşabileceğiniz başvuru ayrıntılarıyla bedava ve Türkçe arayüze sahip.

DHMİ Genel Müdürlüğü Data Teknolojileri Dairesi Başkanlığınca hazırlanmış devlete ait gerçekte en can alıcı nitelik şüphesiz ki 50’den artı havalimanına ait uçuşları ve hava durumunu anlık olarak takip edebilme kolaylığı sunması. Uçuş numarasını yazarak şart bilgisi (Uçak indi mi?, Uçuş iptal mi edildi?, Uçak rötar yaptı mı? gibi), ineceği havaalanı, iniş saati, hareket tarihi gibi detaylara ulaşmanız oldukça kolay. öte yandan havalimanına indiğinizde nasıl bir hava ile karşılaşacağınızı da öğrenebiliyorsunuz.

DHMİ Genel Müdürlüğü’nden haber ve videolara da ulaşabileceğiniz başvuru, Windows Mağazası’nda uçuş bilgilerini hemen olan olarak peşine düşüp takip edebileceğiniz iyice Türkçe ve bedava yegane kullanım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi