Digital Defender indir

Digital Defender indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Digital Defender, bilgisayarınızı casus yazılımlara ve virüslere karşı koruyacak olan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir antivirüs programıdır.

Antivirüs yazılımlarını kullanmak bir fazla kullanıcıya karışık ve zorlama gelebilmektedir. Keza kullanılan bir fazla antivirüs yazılımıda sistem kaynaklarınızı gereğinden fazla zorlayarak bilgisayarının performansının düşmesine yol açabilir.

Digital Defender bu cins dertlerden kullanıcıları kurtarmak için tasarlanmış basit kullanımlı ve sistem kaynaklarını neredeyse değil derecede eksik kullanarak bilgisayarınızın performansını etkilemeyen, ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.

Özellikleri:

Programın ücretsiz versiyonu olduğu için bazı kısıtlamalar olsada bilgisayarınızı virüslerden koruyacaktır. Digital Defender, hem yeni başlayan hem de tecrübeli kullanıcıların kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Aralıksız güncellenen virüs veritabanı ile yeni çıkan virüslerden bile korunma Gerçek zamanlı koruma ile ayrıntılı bir güvenlik koruması sağlar. Üstün performans ve etki. Az bellek kullanma.

ARTILAR

Hakiki zamanlı koruma

Düşük hafıza kullanımı

Türkçe dil desteği

Ücretsiz dilekçe

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi