DirectPass indir

DirectPass indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trend Micro’nun parola yöneticisi DirectPass parola yönetimi yanında güvenli modda internet deneyimi, senkronizasyon ve eklenti desteği de sunuyor.

Onlarca parola ve kullanıcı adı aralarında kaybolmak yerine tek bir parola hatırlamanız yeter. Trend Micro’nun parola yöneticisi DirectPass sizin için tüm parolaları güvenli bir ortamda saklar. Bu Nedenle tek bir parolayla onlarca siteye antre yapabilirsiniz.

Site girişlerini daha güvenli ışık halkası getiren DirectPass parola yönetiminde bambaşka araçlar sunuyor. Programın şifre oluşturucusuyla güvenli şifreler yaratabilirsiniz. Oluşturulan şifreler güvenlik açısından en üstteki düzeyde olacağından çalınma ihtimalleri de değil denecek dek eksik. Otomatik form yükleme özelliğiyle böylece çok sitede standart olarak istenen bilgilerinizin yanısıra çevrimiçi bankacılık esnasında kullandığınız özel bilgileriniz bile güvenli bir şekilde saklanır.

Trend Micro DirectPass şifreli bağlantıyla internette güvenli bir şekilde ve kimliğinizi gizleyerek gezmenizi sağlar. Bu Nedenle takip bırakmadan tehlikesiz bir şekilde gezersiniz. Senkronizasyon desteğiyle şifreleriniz kullanılan cihazlar aralarında otomatik olarak eşitlenir.

Öne Çıkan Özellikler

Güvenli parola oluşturucu. Otomatik form doldurma. Notları şifreli ortamda güvenli olarak gizleme. Çevrimiçi bankacılık gibi işlemlerde fazla işinize yarayacak tehlikesiz tarayıcı modu. Cihazlar arası senkronizasyon desteği. Tek tıkla antre. Basit ulaşımı karşılayan eklenti desteği.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi