DiskDigger

DiskDigger

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraf, video, müzik, doküman gibi dosyalarınızı geri getirmenize olanak tanıyan bedava bir yazılım.

DiskDigger, bilgisayarınızda daha önce sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz için kullanabileceğiniz bedava bir data kurtarma yazılımıdır. İstediğiniz medya dosyası formatındaki dosyalarınızı geri getirebilmenize ihtimal tanıyan DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları, müzikleri, videoları geri getirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Yalnızca bilgisayarınızdaki değişmez diskten yok USB belleklerden, SD kartlardan, CompactFlash ve Memory Stick cihazlarından da bilgi kurtarmanıza olasılık tanıyan DiskDigger ile resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi, dokümanlarınızı ya da öteki formatlardaki dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

DiskDigger daima formatlanmış diskleri ya da fena bir şekilde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza olasılık tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek doğrudan doğruya diskinizi tarar. FAT12(disker sürücüleri), FAT16 (eski tip bellek kartlarını), FAT32 (yeni bellek kartlarını ve sabit diskleri), NTFS (yeni alıcı değişmez diskleri) ve exFAT (yeni Microsoft FAT32 sağlayıcısını) dosya tiplerini tarama özelliğine sahip DiskDigger ile dosyalarınızı bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

DiskDigger keza portatif olarak çalışabilen bir yazılımdır. Tek bir exe dosyası ile montaj gerektirmeden de çalışabilen DiskDigger ile sisteminize bir yazılım kurmadan dosyalarınızı kurtarabilir ve sisteminizde herhangi bir işlem kaydı kalmasına da engel olabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

32 kez indirildi