Disney Movies VR indir

Disney Movies VR indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Disney Movies VR, Disney’in sihirli dünyasında yolculuğa çıkaran sanal gerçeklik uygulaması.

Disney Movies VR, adından da varsayım edeceğiniz üzere Disney’in sanal hakikat başlığıyla birlikte kullanılabilen uygulaması. HTC Vive gibi sanal hakikat başlıklarından birine sahipseniz, çocuğunuzla beraber Disney çizgi filmlerini izleyen de biriyseniz kendiniz deneyebileceğiniz veya çocuğunuzun beğenisine sunabileceğiniz olağanüstü bir VR kullanım.

Sanal gerçeklik başlıklarının artmasıyla beraber bu ürünlerle birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş tatbik ve oyunlar da kendini göstermeye başladı. Disney Movies VR da sanal hakikat düzenli misafir etme uygulamalarından biri. Disney çizgi filmlerini peşine düşüp takip edenlerin daima o sihirli dünyanın içerisinde olma hayalini gerçeğe dönüştürmek üzere tasarlanan gerçekte arasında The Jungle Book, Captain Amerika ve Star Wars’un da bulunduğu sevilen Disney filmlerinden sahneler de gösteriliyor.

Disney, Marvel ve Lucasfilm’i de taşıyan temalı dünyalarda sürükleyici bir gezme deneyimi yaşatan Disney Movies VR’ın asgari sistem gereksinimleri ise şöyle:

Sistem Gereksinimi İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-Bit İşlemci: Intel i5 4590 (dengi ya da daha iyisi) Hafıza: 8 GB  Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD R9 290 (dengi veya gibisi) Depolama: 3 GB kullanılabilir bölge

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi