DomainLovers

DomainLovers

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
51 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Chrome, kullanıcılara daha süratli ve gelişmiş bir web deneyimi arzetmek için Google göre geliştirilmiş olan popüler internet tarayıcısıdır.

Google Chrome, internet üzerinde hızlı ve tehlikesiz şekilde gezebilmenize olanak sağlayan bedava bir internet tarayıcısıdır. Sahip olduğu; yer imleri, senkronizasyon seçenekleri, mahremiyet modu, eklenti ve tema desteği gibi çoğu bilhassa internet kullanıcılarının bir numaralı tercihi olmayı başaran Google Chrome, arkasına Google’ın da gücünü alarak çoğu rakibine ayrım atmayı başarmıştır.

Oldukça sade ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan tarayıcı yardımıyla internet üzerinde gezerken adamakıllı yaptığınız işe odaklanabilir ve dikkatinizi dağıtabilecek bütün patavatsız şeylerden uzaklaşabilirsiniz. Bu sayede internet deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Ayrıca Google Chrome tema ve eklenti desteği doğruca, tarayıcınızı istediğiniz şekilde özelliştirme şansına da sahipsiniz.

Ayrıca 32-Bit keza de 64-Bit sistemlerle düzenli şekilde çalışan Google Chrome, sahip olduğu ayrı özelleştirme seçenekleriyle de kullanıcıların kendilerine özgü bir tarayıcıya sahip olabilmelerine ihtimal sağlamaktadır. Öbür işlemler için klavye kısayolları atayabileceğiniz, birdenbire artı sekme üstünde rahatça çalışabileceğiniz, sürükle bırak desteği sayesinde istediğiniz sekmeyi istediğiniz pencere üzerine taşıyabileceğiniz Google Chrome ile adres satırı üstünde seri arama yapabilir ya da istediğiniz internet sitelerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Yeniden tarayıcı üstünde yer alan otomatik tamamlama özelliğinin de hayatınızı bir hayli kolaylaştıracağını söylemekte üstünlük var. Tüm bu bahsetmiş olduğum güzel özelliklerin dışarıya Google Chrome üzerinde bulunan oturmuş PDF okuyucu doğru, web sitelerinde bulunan tüm PDF uzantılı dosyaları hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Gizlilik ve güvenliğe tartma veren kullanıcılar için de birçok gelişmiş özelliği ve ayarı içerisinde barındıran Google Chrome, ziyaret etmek istediğiniz sitelerin güvenilir olup olmadığını da sizin için denetler. Eğer ziyaret etmek istediğiniz site herhangi bir zararlı yazılım içeriyor veya daha önceden değişken işlemler gerçekleştirmişse bu konuda sizi uyarır. Ziyaret ettiğiniz sitelere ilave olarak, bilgisayarınıza indirmek istediğiniz dosyalar konusunda da sizi uyaran internet tarayıcısı gerçekten işini oldukça iyi yapmaktadır.

İnternet üstünde gezerken peşinde herhangi bir iz vazgeçmek istemeyen kullanıcıları da düşünen Chrome, sahip olduğu “Mahremiyet Modu” bir uçtan bir uca kullanıcılarına internet üzerinde anonim bir şekilde sörf yapma imkanı sunar. Gizlilik modunu kullanarak yaptığınız işlemlerin herhangi bir şekilde kaydı tutulmaz ve sonrasında işlem geçmişinize hiçbir şekilde ulaşılamaz. Google Chrome VPN desteği sunmuyor olsa da tarayıcı üstünde kullanabileceğiniz resmi eklentiler ile bu açığı da kapatabilmenize müsade vermektedir.

Google Chrome’un sahip olduğu en güzel özelliklerden bir her birine de hiç kuşkusuz gelişmiş senkronizasyon özellikleridir. İnternet tarayıcısı üstünde yer alan senkronizasyon özelliği baştan sona, Google hesabınızla oturum açarak yaptığınız bütün işlemleri hesabınızla ilişkilendirebilir ve daha sonra bambaşka bir bilgisayardan oturum açarak kaldığınız yerden işlerinize zahmetsizce devam edebilirsiniz.

sürekli olarak geliştirilerek daha seri ve güvenli ışık halkası gelen Google Chrome güncelleme seçeneklerini de kullanıcılarına otomatik olarak sunmaktadır. Herhangi yeni bir güncelleme gelmesi durumunda sizi otomatik olarak uyaran tarayıcı, sürekli olarak en stabil çalışan sürüme geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

neticede internet deneyiminizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız Google Chrome’u mutlaka denemenizi öneririz. Google Chrome’a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir tarayıcıya ihtiyacınız varsa da Opera deneyebilirsiniz.

 

ARTILAR

Dahili Flash Player

Eklenti desteği

Otomatik güncelleme

Çabuk sayfa yükleme

EKSİLER

İndir

51 kez indirildi