DomainLovers

DomainLovers

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DomainLovers uygulaması, bölge adlarını peşine düşüp takip edebilmenizi ve kısa bölge adları oluşturmanızı sağlıyor.

DomainLovers uygulaması ile kendi bölge adınızı otomatik olarak üretebiliyor ve alan adlarını takip listenize ekleyebiliyorsunuz.

Domain piyasasıyla yakından ilgilenen ve bu işin ticaretini yapanların faydalanabileceği DomainLovers, basit ve gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor. Düşecek bölge adlarını takip listenize ekleyebileceğiniz ve benzer bölge adı önerilerini inceleyebileceğiniz gerçekte güncel domain piyasası bilgileri bölümüyle de farklı alanlara yönlendirilmiş firmaların ücretlerine göz atabilirsiniz.

Gelir almak nedeniyle jenerik alan adı üretebilmeniz için geliştirilen bölge adı oluşturucu bölümünde domain uzunluğu, Türkçe karakter, rakam ve özel kişilik içermeli gibi seçenekleri kullanarak kısa domainleri de çabucak oluşturabilir, doymuş olup olmadığını da hemen olan olarak sorgulayabilirsiniz. En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak sunulan ve alan adı piyasasıyla ilgili çoğu gelişmiş nitelik sunan DomainLovers uygulamasını Windows işletim sistemli cihazlarınızda kuruluma lüzum kalmadan kullanabilirsiniz.

Başvuru Formu özellikleri

Alan adı takip Alan adı oluşturucu Aktüel alan adı fiyatları Bölge adlarının düşeceği tarihi görme Whois bilgileri Aynı alan adı önerileri

İndir

37 kez indirildi