DotVPN indir

DotVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DotVPN, Google Chrome için popüler VPN eklentisi.

DotVPN, Google Chrome kullanıcıları tarafından en fazla seçim edilen VPN eklentileri aralarında. Dünya genelinde 12 ülkeden antre yapmamıza müsade veren VPN, web sayfalarında ansızın meydana çıkan ve alenen duran reklam banner’ları dahil çevrimiçi gizliliği tehlikeye atan her türlü reklamdan koruyor. İnternet paketinizden hem manâlı ölçüde daha eksik harcamış oluyorsunuz, hem de daha hızlı geziniyorsunuz.

Bulut tabanlı emniyet duvarına sahip olmasıyla sınırları kaldırırken güvenliği de (4096 bit’lik anahtarla şifreleme) karşılayan VPN, yöresel olarak erişime kapalı servislere erişmenizi sağlamakla kalmıyor; sürat sınırlamasını da ortadan kaldırıyor. TOR sayesinde .onion web sitelerine de erişimi sağlayan VPN hizmetinin sınırsız bant genişliği sunduğunu, sınırsız sunucu geçişine (seçili sanal konum için en düşük meşgul olan sunucuya otomatik bağlanıyor) izin verdiğini de atlamamak lüzum.

DotVPN Özellikleri:

Sınırsız bant genişliği Bulut tabanlı güvenlik duvarı koruması Daha süratli gezinme (Premium) 12 konum (Premium) 4096 bit anahtarla şifreleme (Premium) Reklamsız gezinme (Premium) Premium sunuculara erişme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi