Dr. Web Antivirus indir

Dr. Web Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dr. Web Antivirus bilgisayarınıza virüslerin girmesini engelleyen bir antivirüs programıdır

Dr. Web Antivirus eğer bilgisayarınızı virüslerden ve zararlı yazılımlardan gözetmek isterseniz tercih edebileceğiniz bir antivirüs programı.

Bilgisayarınızı keza yerel keza de online tehditlere aleyhinde gözetmek için planlanmış bir antivirüs programı olan Dr. Web Antivirus sadece bilgisayarınıza sızmış virüsleri silmek için kullanabileceğiniz bir virüs silme programı olmaktan ziyade bilgisayarınıza hakiki zamanlı koruma sunarak virüslerin bilgisayarınıza sızmasını da engelleyen bir emniyet yazılımı. Dr. Web Antivirus’un sağladığı emniyet kalkanı farklı katmanlardan oluşuyor. Bu katmanlar doğruca bilgisayarınız virüsler, rootkitler, truva atları (trojan), ajan yazılımlar, reklam yazılımları, hackleme araçları gibitehlikelerden etkili bir şekilde korunuyor. Dr. Web Antivirus sadece değişmez diskinizdeki virüsleri saptama etmenin yerine RAM, çıkarılabilir depolama birimleri gibi alanlarda da koruma sunuyor. 

Dr. Web Antivirus’ün belkemiği olan Dr.Web Scanner virüslerin tespit edilmesini ve etkisiz ülkü getirilmesini sağlayan çözümleme motorudur. Bu analiz motoru aktüel virüs izah etme bilgileriyle depolama birimlerinizi, USB disklerinizi ve RAM’inizi tarıyor. Ayrıca rootkit gibi kendisini karışık bir şekilde gizleyen virüsler için Dr.Web Shield etkili bir çözüm sunuyor. Dr. Web Antivirus sık bir şekilde güncellenen bir virüs izah etme veri tabanına sahip olduğu için yeni çıkan tehditlere karşı en kısa vakit içerisinde tepki verebiliyor.

Dr. Web Antivirus’ün gerçek zamanlı koruma sistemi SpIDer email protected dosya izleme mekanizmasıyla iş yapmakta. Bu dosya izleme sistemi disklerinizi, USB belleklerinizi ve harici disklerinizi, CD/DVD/BluRay gibi optik medyalarınızı, floppy disklerinizi ve zihin kartlarınızı durmadan takip ediyor ve herhangi bir korkutma bu cihazlardan bilgisayarınıza sızmaya çalıştığında müdahale ediyor. Yüksek sistem yüküne sahip bilgisayarlarda bile verimli bir işleyiş sunan bu mekanizma zararlı yazılımların kendisini devre dışı bırakmasına aleyhinde dirençli bir yapıya sahip.

Türkçe bir arayüze sahip olan Dr. Web Antivirus sahip olduğu Dr. Web Firewall ile sizi online tehditlere aleyhinde koruyor. Bu emniyet duvarı bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan dışarı giden verileri çözümleme ediyor ve hackleme girişimlerini önlüyor. Dr. Web Antivirus e-posta korumasına da sahip.

Dr. Web Antivirus’ün sahip olduğu oyun modu ise oyunlardan en fazla verim alabilmenizi sağlıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi