Dr.Web CureIT indir

Dr.Web CureIT indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dr.Web CureIt işletim sistemizde bulunan virüs, trojan, spyware, spybot, adware, riskware, keylogger, malware ve birçok zararlı yazılımı montaj gerektirmeden bulup, temizleyen bedava bir program.

Dr.Web CureIt işletim sisteminizde yer alan zararlı yazılımları bulup, temizleyen ücretsiz bir programdır. Montaj gerektirmeden çalışmasın önemli özelliklerinden biridir. Bu özellik bir uçtan bir uca programı USB hafıza gibi portatif depolama aygıtlarında çalıştırarak truva atı, solucan, rootkit ve diğer zararlı yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Program sizi internetten gelen zararlı yazılımlardan korumaz. Yalnızca işletim sisteminizde yer alan zararlı yazılımları en iyi şekilde silebilir. Otomatik olarak güncellenme özelliği ve kullanımı kolay olduğundan yardımsever bir programdır.

Programın saptama ettiği ve kaldırdığı zararlı yazılımlar:

Elektronik posta üzerindeki virüsler Ağ üzerinden yapılan indirme işlemlerindeki virüsler İnternet ortamında yayılan virüsler Dosya virüsleri, trojan, spyware, spybot, adware, riskware Şekil değiştirebilen virüsler Keylogger yazılımlar Açık portlar, hacktools, şaka programları Fena niyetli yazılımlar ve diğer malwareler

Desteklediği 35 dilden bazıları şunlardır:

Rusça, Arapça, Ermenice, Bulgarca, Çince, Almanca, Çekce, İngilizce, Yunanca, Japonca, Fransızca, Farsca, Portekizce, İspanyolca, Ukraynaca, Türkçe, Özbekçe, Norveçce, İtalyanca.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi