Dr.Web LinkChecker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dr.Web LinkChecker tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz bir virüs tarama aracıdır

Dr.Web LinkChecker kullanıcılara internette güvenli bir şekilde gezinti yapmaları için asistan olan bir internet güvenliği aracı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza iyice ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir virüs tarama programı olan Dr.Web LinkChecker, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Internet Explorer tarayıcıları üzerinde kullanabileceğiniz bir tarayıcı eklentisi şeklinde tasarlanmış. Dr.Web LinkChecker temel olarak siz bir internet sitesini açmadan o sayfayı otomatik olarak virüs taramasından geçiriyor ve size herhangi bir korkutma içerip içermediği hakkında veri veriyor. Hem Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağ siteleri üzerinden tıkladığınız bağlantılar Dr.Web LinkChecker ile çözümleme ediliyor ve bu URL’lerin kullanıcıları zararlı sitelere yönlendirip yönlendirilmediği raporlanıyor.

Dr.Web LinkChecker’ın en elverişli özelliklerinden biri indirdiğiniz dosyaları da inceleme etmesi. Eğer bir dosyayı indirirken virüslü mü virüssüz mü olduğundan belirlenmiş olamıyorsanız Dr.Web LinkChecker kullanabiliyorsunuz ve o dosyanın virüslü olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede muhtemel tehditlerden korunabiliyorsunuz.

Truva atları (trojan), virüsler, casusluk yazılımları gibi zararlı yazılımları saptama edebiliyor. Esas indirme bağlantımızdan Dr.Web LinkChecker’ın Google Chrome versiyonunu, alternatif indirme bağlantılarımızdan Firefox, Internet Explorer, Opera ve Safari versiyonlarını indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi