Dr.Web LiveDisk indir

Dr.Web LiveDisk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dr.Web LiveDisk sistem kurtarma diski yaratmanıza muavin olan bir programdır

Dr.Web LiveDisk bilgisayarınız virüsler sebebiyle kullanılamaz ışık halkası geldiğinde verilerinizi kurtarmanız için size asistan olacak bir bilgisayar kurtarma programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sistem kurtarma aracı olan Dr.Web LiveDisk esas olarak Windows işletim sisteminiz çalışmaz haldeyken ve açılmıyorken size bilgisayarınızı kullanabilmeniz için alternatif bir arayüz sunuyor. Bu arayüz üzerinden kullanıcılar bilgisayarlarındaki virüsleri tarayarak virüs silme işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Dr. Web virüs tarama ve arıtma teknolojisinin gücünü arkasına bölge program tamamen bilgisayarınızda depoladığınız önemli dosyaları da yedekleyebiliyor ve kurtarabiliyorsunuz. Eğer bilgisayarınıza virüs bulaşması sebebiyle format atacaksanız Dr.Web LiveDisk kullanabilir ve manâlı dosyalarınızın format sonucu kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Dr.Web LiveDisk’in 2 farklı versiyonu bulunmakta. Eğer sistem kurtarma medyası olarak bir USB depolama birimi kullanacaksanız asıl indirme bağlantımızdan Dr.Web LiveDisk USB versiyonunu indirebilirsiniz. Bu araçlar flash hafıza veya harici disklerinizi kurtarma medyasına dönüştürebiliyorsunuz. Bu USB medyayı kullanabilmek için bilgisayarınızın BIOS’unun USB cihazdan önyükleme özelliğini destekliyor olması gerekmekte.

Dr.Web LiveDisk’in diğer versiyonu ise Dr.Web LiveDisk CD/DVD versiyonu. Eğer eski bir anakarta ve BIOS’a sahipseniz bu versiyonu kullanmanızı nasihat ediyoruz. Eski anakartlar yalnızca CD ya da DVD üzerinden önyükleme özelliğini destekledikleri için alternatif bağlantımızdaki Dr.Web LiveDisk CD/DVD versiyonunu indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi