Dracula Virüs Temizleyici indir

Dracula Virüs Temizleyici indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Antivirüs yazılımı olmayan fakat gerekli olduğu vakit çalıştırıp bilgisayarınıza girmiş olan virüsleri temizlemenize olanak tanıyan bu ufak ve ücretsiz virüs arıtma arabulucu ile bilgisayarınıza sızmış olan virüsleri alternatif

Bilgisayarınızda ücretsiz ve adamakıllı Türkçe olarak kullanabileceğiniz özel bir virüs temizleyicisi. Dracula Virüs Temizleyici hemen şimdi bir antivirüs programı değildir yani gerçek zamanlı koruma sağlayamaz böylece de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız ama program tarama esnasında antivirüs programınız virüs bulduğuna dair dikkat verirse tereddütsüz virüsü silebilirsiniz. Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, portatif disk vb. bilgisayarınıza takın

Görevleri:

Bilgisayarımızda patavatsız depolanan Temp ve Prefect
vb. dizinlerindeki dosyaları siler. Diğer antivirüs programlarının virüsü silmesine karşın tam anlamıyla düzeltilemeyen atama yöneticisi ve tescil defterinin devre dışı kalması, Internet Explorer açılış sayfasının değiştirilememesi gibi birçok sorunu çözer. Activexdebugger32.exe trojanını bir daha geri gelmemek üzere temizler ve sürücülerimizin paylaşım durumunu önceki haline getirir. Yalnızca activexdebugger32.exe virüsü için değil, her geçen gün çoğalan data tabanıyla yeni virüsleri bulabilme namına birincil adım atılmıştır.

Bazı Bilgiler:

Dracula Virüs Temizleyici az önce bir antivirüs programı değildir yani hakiki zamanlı koruma sağlayamaz bu nedenle de antivirüs programlarıyla birlikte çalışırken hiçbir sorun yaşamazsınız. Program taramaya başlamadan önce virüs ihtimali bulunan flash disk, portatif disk vb. bilgisayarınıza takın , tarama hedeflerini seçin ve Virüsten Tarat! butonuyla taramayı başlatın.

Versiyon 2010 ile gelen özellikler, yenilikler, kusur onarımları:

USB Disk Görüntüleme özelliği eklendi, bu sayede bilgisayara bağlı olan taşınabilir bellek ve disklerde virüs olması muhtemel dosyalar görüntülenmektedir. Sistem açılışını görüş özelliği eklendi,  Windows açılışında çalışan uygulamaların görüntülenip şüphelendiklerinizin pasif ya da faal duruma getirilmesi. Etkin koruma eklendi, portatif hafıza, disk takılması durumunda virüs bulaşmadan önce önlem amaçlı uyarılma ve onay durumunda silme işlemi gerçekleşmesi.

Kayda Değer! Programı sürükleyici olarak kullanabilmek için bilgisayarınızda .Net Framework‘ün yüklü olması gerekmektedir, eğer yahut buradan indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi