DriverMax indir

DriverMax indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
47 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki sürücüleri yeniden yüklemek zorunda kaldığınızda bu işlemi yalnızca 5 dakika içinde DriverMax ile gerçekleştirebilirsiniz.

DriverMax Windows sürücülerini kolaylıkla yeniden kurmanıza tezgâhtar olan bir program. Bundan Böyle az yer alan sürücüleri disklerinizde veya internet üzerinde aramanıza gerek kalmayacak. Basitçe tüm sürücüleri tek bir sıkıştırılmış dosyaya koyabileceksiniz.

Ne vakit tüm sürücüleri yeniden yüklemeyi planladığınızda, DriverMax sizlere her yerde asistan olabilir: 5-10 dakika içinde bilgisayarı bitmiş başlatarak tüm herşeye tekrar sahip olabileceksiniz. DriverMax aynı zamanda bütün sürücüler hakkında raporlar görüntüleme özelliğine de sahip.

Bilgisayarın yavaş çalışması sorunu genellikle yanlış yüklenmiş olan sürücüler yüzünden meydana geliyor. Windows sizin yüklediğiniz tüm eski sürücüleri geri yüklemeyi istemeniz durumuna karşılık depoluyor. Alt ara sıra eski versiyonlar yenileriyle çakışmalara uğrayabiliyor. Programın “Export Wizard” aracı yalnızca sizin seçtiğiniz sürücülerin kopyalarını hazırlayıp gerekli olanları sıkıştırdığınız zip dosyasının içine atıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

47 kez indirildi