DUMo

DUMo

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DUMo, bilgisayarınız üstünde yer alan teçhizat ve yazılımlar hakkında data alabileceğiniz ve güncellemeleri otomatik olarak yükleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

DUMo, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarları üstünde bulunan donanım sürücüleri ve yazılım güncellemeleri hakkında data alabilecekleri ve güncel olmayan sürücülerini ve yazılımlarını otomatik olarak güncelleyebilecekleri epeyce kullanışlı bir yazılımdır.

Bilgisayarınız üstünde yer alan donanım sürücülerinin en son sürümlerine sahip olduğunuzdan belirli almak ve stabil olarak çalışan sürücülere sahip olarak bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, DUMo mutlaka bilgisayarınız üzerinde yer alması gereken programlardan bir tanesi.

Sistem kaynaklarını otomatik olarak tarayan program, kullanmakta olduğunuz sürücülerin ve yazılımların sürümlerini denetim eder ve varsa yeni sürücüler hakkında size data verir. Hatta program yardımıyla varsa yazılım ve sürücü güncellemelerini de otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılım veya donanım adı, üreticisi, sürümü ve aktüel olup olmadığıyla ilgili kullanıcılara veri veren program, tek pencereden oluşan basit kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının zorlanmadan kullanabileceği DUMo ile tek yapmanız gereken şey sürücüleri göz atmak ve karşınıza çıkan bilgiler doğrultusunda operasyon yapmaktır.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerindeki RAM ve CPU (işlemci) başvuru formu oranları hakkında da kullanıcılara veri veren program ile işlemcini ya da RAM’leriniz üzerinde gereğinden fazla yük olduğunu gördüğünüz zaman bazı işlemleri tayin yöneticisi yardımıyla sonlandırabilirsiniz.

sonuç olarak sisteminiz üstünde bulunan teçhizat sürücüleri ve yazılımları sürekli olarak güncel bir şekilde uygulamak istiyorsanız DUMo’dan takviye alabilirsiniz.

İndir

40 kez indirildi