Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları indir

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları ile dünya kupasının heyecanı masaüstünüze taşınıyor

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları eğer 2014 Dünya Kupası‘nı heyecanla bekliyorsanız hoşunuza gidebilecek ve birbirinden güzel duvar kağıdı seçeneklerini taşıyan bir duvar kağıdı koleksiyonudur.

2014 Dünya Kupası bu sene Brezilya‘da düzenlenecek. Futbolun büyükçe ilgi gördüğü Brezilya sıcak iklimi ve renkli tribünleriyle daha önce de dünya kupalarına ev sahipliği yapmıştı. Bu yıl 3. kere dünya kupasına konut sahipliği yapacak Brezilya’da heyecanlı karşılaşmaların gerçekleşmesi bekleniyor. Son dünya kupasının şampiyonu İspanya’nın tahttaki konumunu sürdüreceği mi yahut başka bir takıma mı devredeceği ise merak konusu.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir evraklar olan Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları size birçok masaüstü arkaplanı alternatifi sunuyor ve futbolun renkli görüntülerini masaüstünüze taşıyor.

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları içerisinde dünya kupasının görüntülerinin yanında yeşil çimlerin, 2014 dünya kupasına özel futbol toplarının, Brezilya’ya özgü renklerin ve dünya kupasına katılan takımların bayraklarının görüntüleri yer almakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi