DVD Ripper Speedy indir

DVD Ripper Speedy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DVD Ripper Speedy, bütün bir DVD arşivinizi toptan sıkıştırmak veya bir diğer formata dönüştürmek istediğinizde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

DVD Ripper Speedy, bir DVD sıkıştırma ya da dönüşüm programıdır.

WonderFox Free DVD Ripper Speedy, DVD koleksiyonunuzu dönüştürmenize müsade veren bedava bir uygulamadır. Kullanımı oldukça basit olan bu program, basit arayüzünün yanı sıra ayrıntılı özellikler sunmasıyla da dikkatleri çekiyor. Bu programla birlikte elinizdeki DVD arşivini, toplu veya tek tek bir diğer formata dönüştürebilirsiniz. Bilhassa yeni cins televizyonların kolayca USB’den film açmaya başlamasıyla birlikte öbür format kullanımlarının da artmasıyla epeyce elzem konuma gelen bu ihtiyacı, WonderFox’un bu çözümü epeyce kolay şekilde hallediyor.

Sadece bununla da kalmalyan program, DVD dosyaları ve klasörleri üstünde istediğiniz herhangi bir değişikliği zahmetsizce yapmanıza da ön bacak oluyor. Bu Nedenle bütün bir DVD klasöründeki videoların isimlerini istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz gibi onlara öbür ayrıntı eklemeniz de kolaylaştırılıyor.

5 ile 10 dakika aralarında değişen transformasyon süresi ve elastik ayarları sayesinde son zamanlardaki ücretsiz olarak kullanılabilecek en iyi DVD transformasyon uygulamalarından bir parça başına olan DVD Ripper Speedy’e muhakkak göz atılabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi