EarthTime

EarthTime

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
43 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EarthTime, Dünya üzerindeki bütün ülkelerin saatleri öğrenmenizi sağlayan başarılı bir program.

EarthTime, kullanımı kolay bir yerel saat uygulamasıdır. Dünya üzerinde saatini öğrenmek istediğiniz tüm şehirlerin saatini bu programla birlikte görebilir ve peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Programın arayüzünde bir dünya haritası bulunuyor ve saatini peşine düşüp takip etmek istediğiniz ülkelerin dünya üzerindeki yerini gösteriyor. zaman ile birlikte ülke, şehir, konum ve tarih bilgileri de yer alıyor. Keza arayüz için oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu diyebiliriz.

Dünya üzerindeki 3000 şehirden fazlasının bilgileri programın veritabanında bulunuyor ve istediğiniz anda erişmenize olasılık sağlıyor. Gece veya gündüz farketmeden istediğiniz şehri program sayesinde görebilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz şehirleri eklemek epeyce basit. Yapmanız gereken yalnızca programın size sunduğu ülke şehirlerden birini tercih etmek. Ayrıca asıl ekranda görünecek minik bir yazı kısmı da bulunuyor.

Programın özellikleri saymakla bitmiyor. Esas ekranda yapabileceğiniz işlemleri sağ ve sol tıklamaya atayarak kolayca gerçekleştirmek olası.

Hoş özelliklerinden bir diğeri ise ayarlamış olduğunuz lokal şehir saatlerinin her biri için ayrı ayrı alarm kurabiliyor olmanız. Tarih ve saatini ayarlayarak önümüzdeki günler için kuracağınız alarmların istediğiniz şekilde bir ses dosyasını çalmasını yada ekrana sizin belirlediğiniz bir yazı getirmesini sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarınızı epeyce düşük seviyelerde kullanan bu programın içindeki herşey ince ayrıntılarına dek düşünülerek yapılmış. Bu stil bir uygulamaya kadar beklentilerin çok üzerinde olan EarthTime’ın deneme sürümü indirerek kullanmanızı tavsiye ederim. Deneme sürümü ile 30 günlük tatbik imkanı yer alan programı beğeniceğinize eminim.

İndir

43 kez indirildi