EaseUS Partition Master Free

EaseUS Partition Master Free

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EaseUS Partition Master Free, HDD, SSD ve harici diskler için disk bölme, disk birleştirme, disk temizleme, disk klonlamaya müsade veren bir program.

EaseUS Partition Master Free, HDD, SSD, USB sürücü, akıl kartı ve diğer çıkarabilir cihazlar için disk bölme, disk temizleme, disk birleştirme, disk klonlama, formatlama işlemlerine müsade veren ücretsiz bir Windows programı.

Windows XP’den Windows 10’a tüm işletim sistemlerinde, bütün bilgisayarlarda sorunsuz başvuru sunan disk bölme (bölümleme) programı EaseUS Partition Master Free ile değişmez ve harici diskleriniz üstünde her türlü işlemi basit, süratli ve de sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan disk bölmeden HDD’den SSD’ye klonlamaya, HDD bölüm kurtarmadan MBR diski GPT’ye çevirmeye bir disk üzerinde yapılabilecek her türlü işlemi yapabilmenizi sağlayan, kullanıcı dostu arayüzle geliyor program.

EaseUS Partition Master Özellikleri:

Disk bölme (bölümleme) Disk birleştirme Disk temizleme Disk ayırma Disk biçimlendirme Disk klonlama (HDD’den SSD’ye, SSD’den HDD’ye klonlama) Disk hatası ayar HDD birim kurtarma MBR’den GPT’ye, GPT’den MBR’ye çevirme

Keza EaseUS Partition Master Professional sürümüne bu bağlantı yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

45 kez indirildi