East-Tec Eraser 2011 indir

East-Tec Eraser 2011 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

East-Tec Eraser 2011, bilgisayarı ve interneti kullanımızın ardındaki otomatik olarak kaydolan geçmişi silmenizi sağlar.

Bilgisayarı ve interneti kullanırken, sistem otomaik olarak birçok bilgiyi kaydeder. East-Tec Eraser 2011 ile bilgisayar hareketlerini, gezilen internet sitelerine ait çerezleri (cookie), internet geçmişini ve sohbet kayıtlarını kalıcı olarak silebilirsiniz.

East-Tec Eraser 2011 ile internet gezintiniz sırasında sistem önbelleğine alınan ve sonraki ziyaretler için kolaylıkla çağrılmasını sağlayan çeşitli veriler akar. Bu bahşedilen gezdiğiniz internet adreslerindeki resimler, videolar v.b. unsurlardır. East-Tec Eraser 2011 ile bütün bu nesneleri de kalıcı olarak değil edebilirsiniz.

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, America Online, MSN Explorer, Opera ve Netscape Navigator gibi popüler internet taracılarını destekleyen East-Tec Eraser 2011, Windows Live Messenger, Skype, Yahoo! Messenger ve P2P programlarıyla da düzen halinde işlevini yerine getirebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi