Easy Disc Burner indir

Easy Disc Burner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Disc Burner, bilgisayarınızda yer alan dosya ve klasörleri kolayca CD, DVD ve Blu-ray disklere yazdırabileceğiniz bedava bir programdır.

Easy Disc Burner, kullanıcıların bilgisayarında yer alan dosya ve klasörleri CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine yazdırabilecekleri ve kolayca kendi data disklerini oluşturabilecekleri ücretsiz bir programdır.

Oldukça şık ve basit kullanımlı bir program olan Easy Disc Burner, içerisinde birçok ayrı kullanıcı arayüzü teması ve Türkçe dil desteğiyle birlikte gelmektedir.

Bilgi diskleri oluşturmak için kullanıcılara epeyce pratik ve enerjik bir çözüm sunan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Yazma esnasında sistem kaynaklarını orta düzeyde kullanıyor diyebileceğim program, yazdırma işlemlerini birçok rakibine kadar fazla daha hızlı tamamlamaktadır.

CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine data yazdırmak ve kendi data disklerinizi oluşturmak için bedava bir programa gereklilik duyuyorsanız Easy Disc Burner’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

46 kez indirildi