Easy File Locker indir

Easy File Locker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy File Locker, bilgisayarınız üzerinde yer alan dosya ve klasörleri koruyabileceğiniz ücretsiz bir emniyet programıdır.

Easy File Locker, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde bulunan dosya ve klasörleri koruyabilecekleri bedava bir emniyet programıdır.

Eğer bilgisayarınızı başka kullanıcılarla da paylaşmak zorunda kalıyorsanız ve bununla beraber bilgisayarınız üzerinde sizin için özel olan dosyalar da yer alıyorsa bu tarz bir program kullanmanız fiilen fazla önemlidir.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program içerisine dosyalarınızı sürükle bırak yöntemiyle ya da program içerisinde bulunan dosya yöneticisi yardımıyla atabilirsiniz.

Program yardımıyla dosya ya da klasörlerinizin erişim, yazma, silinebilme ve görünebilme ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilir ve hatta bu özellikleri istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz.

Bütün bunlara ilave olarak program için belirleyebileceğiniz bir şifre yardımıyla kendinizi koruma altına alabilir ve yaptığınız işlemlerin diğer kullanıcılar göre değiştirilemeyeceğine belirlenmiş olabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını epeyce düşük miktarda kullanan program, bilgisayarınızın genel performansını kesinlikle etkilememektedir. Program üzerinde yaptığım testler sırasında herhangi bir kusur, donma, bunalım veya takılmayla karşılaşmadığımı da söylemeliyim.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilecek olan Easy File Locker ayrıca basit, hem bedava, ayrıca de çok etkin bir program olarak uyarı çekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi