Easy Password Storage indir

Easy Password Storage indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için Easy Password Storage programı, parolalarınızı keza tehlikesiz keza de yalnızca sizin için kolay erişilebilir şekilde saklamanızı karşılayan bir araçtır.

Windows için Easy Password Storage programı, parolalarınızı keza tehlikesiz keza de yalnızca sizin için kolay erişilebilir şekilde saklamanızı sağlayan bir kolay şifre saklama programıdır.

Bu program sayesinde parolalarınızı oluşturacağınız bir kullanıcı adı ve tek bir parola ile hem üst düzey şifreleme sistemi ile koruyabilir hem de bunlara kolay erişim sağlayabilirsiniz. Parolalarınızı korumak için geçerli olan üç şifreleme tipinden birini seçebilirsiniz. Bu seçenekler; 448 bit şifreleme sistemine sahip koruma seçenekleridir. Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES), Blowfish veya Serpent şifreleme tiplerinden birini seçebilirsiniz.

Program Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8’li işletim sistemi ile çalışan bilgisayarınıza indirip kurduktan sonradan bir kullanıcı adı ve bir şifre oluşturarak yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz parola ile diğer bütün parolalarınıza zahmetsizce ulaşacaksınız.

Programa bir parola kaydederken web sitesine girerek saklamak istediğiniz parolayı kopyalayıp yapıştırmanız mümkündür.

Esas özellikleri:

Parolalar arsında arama yapmayı sağlayan arama çubuğu Girişleri kategoriye veya alfabetik sıraya kadar görüntüleyebilme Parolayı kopyalayıp yapıştırabilme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi