Easy Screen OCR

Easy Screen OCR

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Screen OCR ile görseller içerisindeki yazıları kolayca tespit edin.

Kullanıcıların ekran görüntüsünü yakalamasına ve sonradan bu resimlerdeki metni en verimli şekilde çıkarmasına tezgâhtar olmaya yarayan Easy Screen OCR’nin kullanımı da bir hayli kolay. Ücretsiz bir şekilde sunulan uygulamada görseli seçin ve OCR seçeneğine tıklayın. Böylelikle yazıları tespit edebilirsiniz.

Google’ın OCR motoruyla donatılmış uygulamanın fiilen başarılı çalıştığını belirtmek gerekiyor. Punto ve yazı stili ayrım etmeden yazıları gören ve doğruca sunabilen Easy Screen OCR, 100 öbür dile yardım sağlıyor. Google daha alçak yapısında çalışan başvuru, Türkçe metinleri de anlayabiliyor. Bu anlamda işlerinizi daha çabuk yapmanıza olanak karşılayan uygulamanın tek şartı ise, görselin nitelikli olması. Düşük çözünürlük sunan resimlerdeki metinleri maalesef tanımlayamıyor.

6 MB’dan daha eksik boyutuyla bilgisayarınızda az daha hiç yer kaplamayan Easy Screen OCR, hızlıca metinleri görebiliyor ve kullanıcıya sunabiliyor. Eğer işlerinizi daha süratli halletmek istiyorsanız Easy Screen OCR’yi öneririm.

Easy Screen OCR Özellikleri

Basit arayüz ve seri metin bulma Çoklu Dil Tanıma Ücretsiz Güncelleme HotKeys Ayarı ile kısayolları kullanın 

İndir

41 kez indirildi