EasyLock indir

EasyLock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EasyLock, kişisel ve kurumsal başvuru formu için üretilmiş bir tür klasör şifreleyen ve şifrelenmiş klasörleri başka platformlara aktaran bir programdır.

EasyLock, Windows sürümleri üstünde kullanabilen bir dosya şifreleme programıdır

Ayrıca konut kullanıcıları keza de şirketler için şifreleme, verileri güvence altına almak için kritik bir gerekliliktir. En iyi güvenlik için tasarlanmış olan EasyLock, lokal bir klasöre kaydedilmiş, USB depolama aygıtlarında kopyalanan, Dropbox ve iCloud gibi bulut servislerine yüklenen, hatta CD’ler ve DVD’lerdeki dar verilerin güvenliğini temin etmek için kullanılan bir şifrelem çözümü olarak tanımlanabilir.

EasyLock, tercih ettiğiniz yerde şifrelenmiş bir alan oluşturur. Özel dosyalarınız ya da gizli verileriniz varsa ve bir başkasının erişimine sahip olmaktan kaçınmak istiyorsanız, bunları EasyLock ile parola tabanlı, askeriye de bile kullanılan AES 256bits CBC modlu şifrelemeyle koruyabilirsiniz. Böylece USB flash sürücünün ya da portatif sabit sürücünün kaybolması ya da çalınması durumunda tehdidi ortadan kaldırabilir ve bulut hizmetleri üstünde paylaşılan verilerin güvenli olmasını sağlayabiliriz.

Arayüzü oldukça sade olan bu programa giriş yaptığınızda, anında sağ taraftan şifrelemek istediğiniz dosyayı seçeiblir, buna yüksek güvenlikli bir parola koyabilir, yeniden kullanım üzerinden bunu başka yelrere aktarabilirsiniz. Sonrasında yeniden EasyLock aracılığıyla bu dosyaları istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi