Efficient Sticky Notes indir

Efficient Sticky Notes indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Efficient Sticky Notes, Windows masaüstünüzde kolayca yapışık notlar almanıza izin veren başarılı bir uygulamadır.

Yapışkan kağıtlara not alıp bilgisayarınızın ekranının sağına soluna yapıştırmak yerine, Efficient Sticky Notes adlı program ile Windows masaüstünüze kolaylıkla yapışık notlar alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız keza de kağıt masrafından kurtulmuş olacaksınız.

Efficient Sticky Notes masaüstünüz için aldığınız notlarınızı özelleştirmenize de izin vermektedir. İsterseniz farklı arkadaki plan renkleri ve bambaşka yazı renkleri belirleyebileceğiniz gibi isterseniz de notlar için saydamlık ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Yazdığınız notların gizliliğini korumak için şifreleme seçeneğine de sahip olacaksınız.

Hem Efficient Sticky Notes ile notlarınızı gruplayabilir, önem sırasına göre düzenleyebilir, tarih sıralamasına sokabilir ve notlarınıza etiketler ekleyebilirsiniz.  Bu şekilde yazdığınız notların takibini kolaylıkla yapabilir ve istediğiniz nota anında ulaşabilirsiniz. Programı anında indirerek denemeye başlayabilirsiniz. Eminiz ki severek kullanacaksınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi