Eluvium indir

Eluvium indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eluvium, bilgisayarlarınızdaki dosyaları güvende tutabileceğiniz bir şifreleme yazılımıdır.

Askeri standartlarda bir şifreleme imkanı sunan Eluvium, kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Daha güvenli bir dünya için ulusal veri koruma çözümü olarak nitelendirilen Eluvium ile değişmez diskinizdeki verileri şifreleyebiliyor ve hırsızlıkların önüne geçebiliyorsunuz.

Ülkemizde geliştirilen ilk yerli şifreleme yazılımı olan Eluvium, dosyalarınızı askeri standartlarda şifrelemenize olanak sağlıyor. Uzun süredir geliştirilen Eluvium’un Beta sürümü ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. 256 bit şifreleme yapan Eluvium ile üçüncü tarafların verilerinize erişimlerini kısıtlayabiliyor ve sizin için önemli dosyaları güvende tutabiliyorsunuz. Bilgi hırsızlığını manâlı oranda azaltan yerli yazılım ile siber alanda dışa bağımlılığımızın da azalması sağlanıyor. Milliyetçi duygulara sahipseniz ve şifreleme yazılımı arıyorsanız Eluvium’u mutlaka bilgisayarınıza indirmelisiniz. AES, Serpent, CAST6 ve Twofish gibi güvenilir şifreleme algoritmalarını kullanan Eluvium üstteki düzey bir güvenlik sağlayabiliyor.

Kombo şifreleme özelliğine de sahip olan yazılım ile güvenliğinizi de üst düzeye çıkarabiliyorsunuz. Eluvium’un en güzel özelliği ise en ince ayrıntısına kadar internetten bağımsız çalışması. Bu da aramak oluyorki Eluvium’u internet bağlantısına sahip olmadan da kullanabilirsiniz. Kendi içinde bir sürüm kontrol sistemine sahip olan yazılım en son güncellemeleri de otomatik olarak alabiliyor. Ayrıca yazılımda yer alan Wipe Disk özelliğiyle de silinmiş dosyalarınızı hızlı bir şekilde geri getirebiliyorsunuz. Şifreleme ve şifre çözme konularında liderliğe oynayan Eluvium’u mutlaka indirmelisiniz.

Eluvium yazılımını bilgisayarlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi